P32-18SM-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: P32-18SM-FST
Výrobca / Značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
listoch: P32-18SM-FST.pdf
Stav zásob 807 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 807 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie P32-18SM-FST
Číslo dielu P32-18SM-FST Výrobca Daburn
popis AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 807 pcs Dátový hárok P32-18SM-FST.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 18V
Napätie - vstup 105 ~ 125 VAC typ Enclosed
Veľkosť / rozmer 4.10" L x 2.50" W x 1.00" H (104.1mm x 63.5mm x 25.4mm) séria P3
Výkon (watty) - Prevádzková teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad - Výrobca štandardná doba výroby 4 Weeks
Vlastnosti - efektívnosť -
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 50mA 105 ~ 125 VAC Input Prúd - výstup (Max) 50mA