DTS26W25-19SC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26W25-19SC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
listoch: DTS26W25-19SC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26W25-19SC
Číslo dielu DTS26W25-19SC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1444 pcs Dátový hárok DTS26W25-19SC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS26W25-19SC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 19
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26W25-19SC
Dodávaný veľký priemer 25-19 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold popis CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 23A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded