DTS26W19-11PD
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26W19-11PD
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
listoch: DTS26W19-11PD.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26W19-11PD
Číslo dielu DTS26W19-11PD Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1406 pcs Dátový hárok DTS26W19-11PD.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS26W19-11PD
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 11
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26W19-11PD
Dodávaný veľký priemer 19-11 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold popis CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál D Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS26W19-11PE
DTS26W19-11PE
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN PLUG 11POS STRGHT W/PINS
Skladom: 1338 pcs
Stiahnuť ▼: DTS26W19-11PE.pdf
RFQ
DTS26W19-11PC-LC
DTS26W19-11PC-LC
popis: CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN