DTS26W13-4PC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26W13-4PC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
listoch: DTS26W13-4PC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26W13-4PC
Číslo dielu DTS26W13-4PC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2410 pcs Dátový hárok DTS26W13-4PC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS26W13-4PC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 4
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26W13-4PC
Dodávaný veľký priemer 13-4 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold popis CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded