DTS26F23-55HA
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26F23-55HA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
listoch: DTS26F23-55HA.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26F23-55HA
Číslo dielu DTS26F23-55HA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1239 pcs Dátový hárok DTS26F23-55HA.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS26F23-55HA
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 55
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26F23-55HA
Dodávaný veľký priemer 23-55 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold popis CONN PLUG 55POS STRGHT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded