DTS26F23-21JB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26F23-21JB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT
listoch: DTS26F23-21JB.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26F23-21JB
Číslo dielu DTS26F23-21JB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1178 pcs Dátový hárok DTS26F23-21JB.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS26F23-21JB
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 21
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26F23-21JB
Dodávaný veľký priemer 23-21 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold popis CONN PLUG 21POS STRGHT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded