DTS26F19-32AB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26F19-32AB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
listoch: DTS26F19-32AB.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26F19-32AB
Číslo dielu DTS26F19-32AB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1429 pcs Dátový hárok DTS26F19-32AB.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Male Pins
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS26F19-32AB
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 32
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26F19-32AB
Dodávaný veľký priemer 19-32 Vložiť materiál Aluminum Alloy, Electroless Nickel
obsahuje - Vlastnosti Coupling Nut
Rozšírený popis 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut popis CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Aktuálny - Max / Kontakt Threaded Materiál spojky, plátovanie 1.520" (38.61mm)