DTS26F17-26AC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26F17-26AC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
listoch: DTS26F17-26AC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26F17-26AC
Číslo dielu DTS26F17-26AC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1702 pcs Dátový hárok DTS26F17-26AC.pdf
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS26F17-26AC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 26
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26F17-26AC
Dodávaný veľký priemer 17-26 Vložiť materiál Aluminum Alloy, Electroless Nickel
obsahuje - Vlastnosti Coupling Nut
Rozšírený popis 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut popis CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Aktuálny - Max / Kontakt Threaded Materiál spojky, plátovanie 1.410" (35.81mm)