DTS26F15-19SA
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26F15-19SA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
listoch: DTS26F15-19SA.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26F15-19SA
Číslo dielu DTS26F15-19SA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2524 pcs Dátový hárok DTS26F15-19SA.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS26F15-19SA
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 19
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26F15-19SA
Dodávaný veľký priemer 15-19 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold popis CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál A Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Plug, Female Sockets Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS26F15-19SA3028
DTS26F15-19SA3028
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: DTS26F15-19SA-3028
Skladom: 2371 pcs
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19SA3028.pdf
RFQ
DTS26F15-19PN-LC
DTS26F15-19PN-LC
popis: CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Skladom: 3591 pcs
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19PN-LC.pdf
RFQ
DTS26F15-19SAC021
DTS26F15-19SAC021
popis: PLUG ASSY
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19SAC021.pdf
DTS26F15-19PNC021
DTS26F15-19PNC021
popis: PLUG ASSY
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19PNC021.pdf
DTS26F15-19PN-6149
DTS26F15-19PN-6149
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19PN-6149.pdf
DTS26F15-19PN-6149 [V001]
DTS26F15-19PN-6149 [V001]
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19PN-6149 [V001].pdf
DTS26F15-19SA-6149 [V001]
DTS26F15-19SA-6149 [V001]
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19SA-6149 [V001].pdf
DTS26F15-19SA-LC
DTS26F15-19SA-LC
popis: CONN PLG HSG FMALE 19POS INLINE
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19SA-LC.pdf
popis: DTS26F15-19PN-3028
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19PN-3028.pdf
DTS26F15-19PN [V001]
DTS26F15-19PN [V001]
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19PN [V001].pdf
DTS26F15-19SA [V001]
DTS26F15-19SA [V001]
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19SA [V001].pdf
DTS26F15-19SA-6149
DTS26F15-19SA-6149
Stiahnuť ▼: DTS26F15-19SA-6149.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety