DTS26F13-4PA
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26F13-4PA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
listoch: DTS26F13-4PA.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS26F13-4PA
Číslo dielu DTS26F13-4PA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2898 pcs Dátový hárok DTS26F13-4PA.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS26F13-4PA
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 4
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26F13-4PA
Dodávaný veľký priemer 13-4 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold popis CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál A Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Plug, Male Pins Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS26F13-4PA-LC
DTS26F13-4PA-LC
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN HSG PLUG STRGHT 4POS PIN