DTS26F13-4HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS26F13-4HA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
listoch: DTS26F13-4HA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DTS26F13-4HA
Číslo dielu DTS26F13-4HA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3154 pcs Dátový hárok DTS26F13-4HA.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS26F13-4HA
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 4
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS26F13-4HA
Dodávaný veľký priemer 13-4 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold popis CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded