DTS24W25-24SC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24W25-24SC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT
listoch: DTS24W25-24SC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24W25-24SC
Číslo dielu DTS24W25-24SC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1405 pcs Dátový hárok DTS24W25-24SC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24W25-24SC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 24
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24W25-24SC
Dodávaný veľký priemer 25-24 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 24POS JAM NUT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 13A, 23A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded