DTS24W23-53PD
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24W23-53PD
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
listoch: DTS24W23-53PD.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 976 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
  • správa
Špecifikácie DTS24W23-53PD
Číslo dielu DTS24W23-53PD Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 976 pcs Dátový hárok DTS24W23-53PD.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24W23-53PD
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 53
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24W23-53PD
Dodávaný veľký priemer 23-53 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded