DTS24W19-32JC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24W19-32JC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SKT
listoch: DTS24W19-32JC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24W19-32JC
Číslo dielu DTS24W19-32JC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1129 pcs Dátový hárok DTS24W19-32JC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24W19-32JC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 32
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24W19-32JC
Dodávaný veľký priemer 19-32 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded