DTS24W19-32BA
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24W19-32BA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT
listoch: DTS24W19-32BA.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24W19-32BA
Číslo dielu DTS24W19-32BA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1620 pcs Dátový hárok DTS24W19-32BA.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Female Sockets
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Olive Drab Ostatné mená DDTS24W19-32BA
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 32
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24W19-32BA
Dodávaný veľký priemer 19-32 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT