DTS24W15-19PC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24W15-19PC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
listoch: DTS24W15-19PC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24W15-19PC
Číslo dielu DTS24W15-19PC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1531 pcs Dátový hárok DTS24W15-19PC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24W15-19PC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 19
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24W15-19PC
Dodávaný veľký priemer 15-19 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál C Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Male Pins Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS24W15-19PB
DTS24W15-19PB
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP