DTS24F25-43PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F25-43PA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS
listoch: DTS24F25-43PA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DTS24F25-43PA
Číslo dielu DTS24F25-43PA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1151 pcs Dátový hárok DTS24F25-43PA.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F25-43PA
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 43
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F25-43PA
Dodávaný veľký priemer 25-43 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 43POS JAM NUT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 7.5A, 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál A Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Male Pins Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS24F25-43PA-LC
DTS24F25-43PA-LC
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS PIN