DTS24F25-43JC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F25-43JC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
listoch: DTS24F25-43JC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F25-43JC
Číslo dielu DTS24F25-43JC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1021 pcs Dátový hárok DTS24F25-43JC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F25-43JC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 43
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F25-43JC
Dodávaný veľký priemer 25-43 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 43POS JAM NUT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 7.5A, 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded