DTS24F25-43BA
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F25-43BA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT
listoch: DTS24F25-43BA.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F25-43BA
Číslo dielu DTS24F25-43BA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1572 pcs Dátový hárok DTS24F25-43BA.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 16 (20), 20 (23) používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Female Sockets
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS24F25-43BA
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 43
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F25-43BA
Dodávaný veľký priemer 25-43 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT JAM NUT 43POS SKT