DTS24F25-29BA
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F25-29BA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT
listoch: DTS24F25-29BA.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F25-29BA
Číslo dielu DTS24F25-29BA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1256 pcs Dátový hárok DTS24F25-29BA.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 16 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Female Sockets
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS24F25-29BA
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 29
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F25-29BA
Dodávaný veľký priemer 25-29 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT