DTS24F25-24PB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F25-24PB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
listoch: DTS24F25-24PB.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F25-24PB
Číslo dielu DTS24F25-24PB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1124 pcs Dátový hárok DTS24F25-24PB.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F25-24PB
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 24
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F25-24PB
Dodávaný veľký priemer 25-24 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 24POS JAM NUT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A, 23A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál B Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Male Pins Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS24F25-24PB-6149 [V001]
DTS24F25-24PB-6149 [V001]
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: RECP ASSY
Skladom: 2301 pcs
Stiahnuť ▼: DTS24F25-24PB-6149 [V001].pdf
RFQ
DTS24F25-24PBC021
DTS24F25-24PBC021
popis: RECP ASSY
Skladom: 1469 pcs
Stiahnuť ▼: DTS24F25-24PBC021.pdf
RFQ
DTS24F25-24PB3028
DTS24F25-24PB3028
popis: DTS24F25-24PB-3028
Stiahnuť ▼: DTS24F25-24PB3028.pdf
DTS24F25-24PAC021
DTS24F25-24PAC021
Stiahnuť ▼: DTS24F25-24PAC021.pdf
DTS24F25-24PB-LC
DTS24F25-24PB-LC
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN HSG RCPT JAM NUT 24POS PIN