DTS24F23-55SD
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F23-55SD
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
listoch: DTS24F23-55SD.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Stav zásob 924 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 924 pcs
  • správa
Špecifikácie DTS24F23-55SD
Číslo dielu DTS24F23-55SD Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 924 pcs Dátový hárok DTS24F23-55SD.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F23-55SD
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 55
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F23-55SD
Dodávaný veľký priemer 23-55 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál D Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS24F23-55SC-LC
DTS24F23-55SC-LC
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT
Skladom: 1333 pcs
Stiahnuť ▼: DTS24F23-55SC-LC.pdf
RFQ
DTS24F23-55SD-3028
DTS24F23-55SD-3028
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: DTS24F23-55SD-3028
Skladom: 1246 pcs
Stiahnuť ▼: DTS24F23-55SD-3028.pdf
RFQ
DTS24F23-55SC-6149 [V001]
DTS24F23-55SC-6149 [V001]
popis: RECP ASSY
Stiahnuť ▼: DTS24F23-55SC-6149 [V001].pdf
DTS24F23-55SC-3028
DTS24F23-55SC-3028
popis: DTS24F23-55SC-3028
Stiahnuť ▼: DTS24F23-55SC-3028.pdf
DTS24F23-55SD-LC
DTS24F23-55SD-LC