DTS24F23-55JB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F23-55JB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
listoch: DTS24F23-55JB.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F23-55JB
Číslo dielu DTS24F23-55JB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1035 pcs Dátový hárok DTS24F23-55JB.pdf
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F23-55JB
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 55
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F23-55JB
Dodávaný veľký priemer 23-55 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded