DTS24F23-53SC-LC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F23-53SC-LC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT
listoch: DTS24F23-53SC-LC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F23-53SC-LC
Číslo dielu DTS24F23-53SC-LC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1181 pcs Dátový hárok DTS24F23-53SC-LC.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Female Sockets
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS24F23-53SC-LC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 53
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F23-53SC-LC
Dodávaný veľký priemer 23-53 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT