DTS24F23-53BC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F23-53BC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT
listoch: DTS24F23-53BC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DTS24F23-53BC
Číslo dielu DTS24F23-53BC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1409 pcs Dátový hárok DTS24F23-53BC.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Female Sockets
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS24F23-53BC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 53
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F23-53BC
Dodávaný veľký priemer 23-53 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 53 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS SKT