DTS24F23-21PD
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F23-21PD
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
listoch: DTS24F23-21PD.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F23-21PD
Číslo dielu DTS24F23-21PD Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1085 pcs Dátový hárok DTS24F23-21PD.pdf
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F23-21PD
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 21
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F23-21PD
Dodávaný veľký priemer 23-21 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded