DTS24F21-16JB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F21-16JB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT
listoch: DTS24F21-16JB.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F21-16JB
Číslo dielu DTS24F21-16JB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1267 pcs Dátový hárok DTS24F21-16JB.pdf
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F21-16JB
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 16
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F21-16JB
Dodávaný veľký priemer 21-16 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 16POS JAM NUT W/SKT
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded