DTS24F19-11PD
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F19-11PD
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
listoch: DTS24F19-11PD.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F19-11PD
Číslo dielu DTS24F19-11PD Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1387 pcs Dátový hárok DTS24F19-11PD.pdf
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F19-11PD
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 11
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F19-11PD
Dodávaný veľký priemer 19-11 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál D Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Male Pins Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS24F19-11PCC021
DTS24F19-11PCC021
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: RECP ASSY
Skladom: 1986 pcs
Stiahnuť ▼: DTS24F19-11PCC021.pdf
RFQ
DTS24F19-11PD-6149
DTS24F19-11PD-6149
popis: JAM NUT RECEPTACLE
Skladom: 2221 pcs
Stiahnuť ▼: DTS24F19-11PD-6149.pdf
RFQ
DTS24F19-11PC [V001]
DTS24F19-11PC [V001]
popis: RECP ASSY
Stiahnuť ▼: DTS24F19-11PC [V001].pdf
DTS24F19-11PDC021
DTS24F19-11PDC021
Stiahnuť ▼: DTS24F19-11PDC021.pdf
DTS24F19-11PD-LC
DTS24F19-11PD-LC
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN