DTS24F19-11PB
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F19-11PB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
listoch: DTS24F19-11PB.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F19-11PB
Číslo dielu DTS24F19-11PB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1240 pcs Dátový hárok DTS24F19-11PB.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F19-11PB
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 11
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F19-11PB
Dodávaný veľký priemer 19-11 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded