DTS24F19-11HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F19-11HC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
listoch: DTS24F19-11HC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DTS24F19-11HC
Číslo dielu DTS24F19-11HC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1452 pcs Dátový hárok DTS24F19-11HC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F19-11HC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 11
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F19-11HC
Dodávaný veľký priemer 19-11 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál C Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Male Pins Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS24F19-11BE [V001]
DTS24F19-11BE [V001]
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: RECP ASSY
Skladom: 2160 pcs
Stiahnuť ▼: DTS24F19-11BE [V001].pdf
RFQ
DTS24F19-11HC [V001]
DTS24F19-11HC [V001]
popis: RECP ASSY
Skladom: 1815 pcs
Stiahnuť ▼: DTS24F19-11HC [V001].pdf
RFQ
DTS24F19-11HD
DTS24F19-11HD
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN RCPT 11POS JAM NUT W/PINS
Stiahnuť ▼: DTS24F19-11HD.pdf
DTS24F19-11HE
DTS24F19-11HE