DTS24F15-19HC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F15-19HC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
listoch: DTS24F15-19HC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F15-19HC
Číslo dielu DTS24F15-19HC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1328 pcs Dátový hárok DTS24F15-19HC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F15-19HC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 19
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F15-19HC
Dodávaný veľký priemer 15-19 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded