DTS24F15-18AB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F15-18AB
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN
listoch: DTS24F15-18AB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DTS24F15-18AB
Číslo dielu DTS24F15-18AB Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1752 pcs Dátový hárok DTS24F15-18AB.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Male Pins
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS24F15-18AB
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 18
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F15-18AB
Dodávaný veľký priemer 15-18 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS PIN