DTS24F13-4PE
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS24F13-4PE
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS
listoch: DTS24F13-4PE.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS24F13-4PE
Číslo dielu DTS24F13-4PE Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1611 pcs Dátový hárok DTS24F13-4PE.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS24F13-4PE
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 4
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS24F13-4PE
Dodávaný veľký priemer 13-4 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded