DTS20W25-43PC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS20W25-43PC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
listoch: DTS20W25-43PC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS20W25-43PC
Číslo dielu DTS20W25-43PC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1127 pcs Dátový hárok DTS20W25-43PC.pdf
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS20W25-43PC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 43
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS20W25-43PC
Dodávaný veľký priemer 25-43 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 43POS FLANGE W/PINS
Aktuálne hodnotenie 7.5A, 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded