DTS20W23-53JC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS20W23-53JC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 53POS FLANGE W/SKT
listoch: DTS20W23-53JC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS20W23-53JC
Číslo dielu DTS20W23-53JC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 53POS FLANGE W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1411 pcs Dátový hárok DTS20W23-53JC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS20W23-53JC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 53
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS20W23-53JC
Dodávaný veľký priemer 23-53 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 53POS FLANGE W/SKT
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál C Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS20W23-53JE [V001]
DTS20W23-53JE [V001]
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: RECP ASSY
Skladom: 1651 pcs
Stiahnuť ▼: DTS20W23-53JE [V001].pdf
RFQ
DTS20W23-53HN
DTS20W23-53HN
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN RCPT 53POS FLANGE W/PINS