DTS20F25-24SD
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS20F25-24SD
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT
listoch: DTS20F25-24SD.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS20F25-24SD
Číslo dielu DTS20F25-24SD Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1049 pcs Dátový hárok DTS20F25-24SD.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS20F25-24SD
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 24
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS20F25-24SD
Dodávaný veľký priemer 25-24 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 24POS FLANGE W/SKT
Aktuálne hodnotenie 13A, 23A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded