DTS20F25-19SA
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS20F25-19SA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
listoch: DTS20F25-19SA.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS20F25-19SA
Číslo dielu DTS20F25-19SA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1668 pcs Dátový hárok DTS20F25-19SA.pdf
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS20F25-19SA
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 19
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS20F25-19SA
Dodávaný veľký priemer 25-19 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 19POS FLANGE W/SKT
Aktuálne hodnotenie 23A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál A Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS20F25-19SA-LC
DTS20F25-19SA-LC
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT