DTS20F21-41SC-LC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS20F21-41SC-LC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT
listoch: DTS20F21-41SC-LC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS20F21-41SC-LC
Číslo dielu DTS20F21-41SC-LC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1909 pcs Dátový hárok DTS20F21-41SC-LC.pdf
Rozchod vodiča alebo rozsah - AWG 20 používanie Shielded
Zadajte atribúty Environment Resistant typ For Female Sockets
Stiahnutie smeru Crimp Ukončenie štítu Circular
Materiál krytu, dokončiť - Shell Finish Aluminum Alloy
séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stav RoHS Bulk
Priemer konektora zásuvky / párenia Silver Ostatné mená DDTS20F21-41SC-LC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 41
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS20F21-41SC-LC
Dodávaný veľký priemer 21-41 Vložiť materiál -
obsahuje - Vlastnosti -
Rozšírený popis 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount popis CONN HSG RCPT FLANGE 41POS SKT