DTS20F21-41HA
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS20F21-41HA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
listoch: DTS20F21-41HA.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS20F21-41HA
Číslo dielu DTS20F21-41HA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1077 pcs Dátový hárok DTS20F21-41HA.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS20F21-41HA
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 41
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS20F21-41HA
Dodávaný veľký priemer 21-41 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded