DTS20F19-11SA
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS20F19-11SA
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
listoch: DTS20F19-11SA.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS20F19-11SA
Číslo dielu DTS20F19-11SA Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2078 pcs Dátový hárok DTS20F19-11SA.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS20F19-11SA
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 11
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS20F19-11SA
Dodávaný veľký priemer 19-11 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 11POS FLANGE W/SKT
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded
Kontaktný materiál A Kontaktné údaje Dokončiť hrúbku Gold
Typ konektora Receptacle, Female Sockets Priemer kábla 50µin (1.27µm)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DTS20F19-11SA-LC
DTS20F19-11SA-LC
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT
Skladom: 3132 pcs
Stiahnuť ▼: DTS20F19-11SA-LC.pdf
RFQ
DTS20F19-11SA3028
DTS20F19-11SA3028
popis: DTS20F19-11SA-3028
Skladom: 2287 pcs
Stiahnuť ▼: DTS20F19-11SA3028.pdf
RFQ
DTS20F19-11SAC021
DTS20F19-11SAC021
popis: RECP ASSY
Stiahnuť ▼: DTS20F19-11SAC021.pdf
DTS20F19-11PN-LC
DTS20F19-11PN-LC
výrobcovia: TE Connectivity Deutsch Connectors
popis: CONN HSG RCPT FLANGE 11POS PIN