DTS20F15-19HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS20F15-19HC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS
listoch: DTS20F15-19HC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DTS20F15-19HC
Číslo dielu DTS20F15-19HC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2166 pcs Dátový hárok DTS20F15-19HC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS20F15-19HC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 19
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS20F15-19HC
Dodávaný veľký priemer 15-19 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 19POS FLANGE W/PINS
Aktuálne hodnotenie 7.5A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded