DTS20F13-4HC
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTS20F13-4HC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS
listoch: DTS20F13-4HC.pdf
  • správa
Špecifikácie DTS20F13-4HC
Číslo dielu DTS20F13-4HC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 2753 pcs Dátový hárok DTS20F13-4HC.pdf
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDTS20F13-4HC
Prevádzková teplota -65°C ~ 200°C Počet pozícií 4
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DTS20F13-4HC
Dodávaný veľký priemer 13-4 Vlastnosti Shielded
Rozšírený popis 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold popis CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Threaded