DJT10F25-29SC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DJT10F25-29SC
Výrobca / Značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT
listoch: DJT10F25-29SC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DJT10F25-29SC
Číslo dielu DJT10F25-29SC Výrobca TE Connectivity Deutsch Connectors
popis CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 1473 pcs Dátový hárok DJT10F25-29SC.pdf
Napätie - hodnotené - Zadajte atribúty Environment Resistant
ukončenie Crimp Veľkosť mriežky - Vložiť (previesť z) Aluminum, Nickel Plated
Materiál krytu, dokončiť - séria MIL-DTL-38999 Series I, DJT
Stav RoHS Bulk Ostatné mená DDJT10F25-29SC
Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C Počet pozícií 29
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Výrobné číslo výrobcu DJT10F25-29SC
Dodávaný veľký priemer 25-29 Vlastnosti -
Rozšírený popis 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold popis CONN RCPT 29POS FLANGE W/SKT
Aktuálne hodnotenie 13A Aktuálny - Max / Kontakt Bayonet Lock