SSF213T100
Cynergy3Cynergy3
Cynergy3
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SSF213T100
Výrobca / Značka: Cynergy3
Popis produktu FLOATSWITCH 1VA NC/NO HORZ SS
listoch:
  • správa
Špecifikácie SSF213T100
Číslo dielu SSF213T100 Výrobca Cynergy3
popis FLOATSWITCH 1VA NC/NO HORZ SS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5296 pcs Dátový hárok
Napätie 24VDC, 24VAC typ Liquid
Spínať úroveň ovládania - séria SSF213
Typ výstupu Switch (Single Float) Konfigurácia výstupu SPST-NC/NO
Ostatné mená 725-1196 Prevádzková teplota 120°C
Typ montáže Male 1/8" (3.18mm) BSP Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálna špecifická hmotnosť kvapalín 0.8 Materiál - bývanie a hranol 304 Stainless Steel
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Liquid Level Sensor Switch (Single Float) SPST-NC/NO Output Male 1/8" (3.18mm) BSP
prúd 100mA