ITTP400A
Cynergy3Cynergy3
ITTP400A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ITTP400A
Výrobca / Značka: Cynergy3
Popis produktu TEMP PROBE PT100 6X400MM 1/4" BS
listoch: ITTP400A.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 513 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • správa
Špecifikácie ITTP400A
Číslo dielu ITTP400A Výrobca Cynergy3
popis TEMP PROBE PT100 6X400MM 1/4" BS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 513 pcs Dátový hárok ITTP400A.pdf
Typ koncovky Enclosed Terminals Rozsah teplôt -200°C ~ 850°C
séria ITT Ostatné mená 725-1737
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Dĺžka - Ochranná rúrka 400mm Dĺžka - vodiaci drôt -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ prvku Pt100
Priemer - Ochranná rúrka 6mm Detailný popis Pt100 Temperature Sensor -200°C ~ 850°C 3 Conductor System Enclosed Terminals