701FR001048150D10023
Curtis InstrumentsCurtis Instruments
701FR001048150D10023 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: 701FR001048150D10023
Výrobca / Značka: Curtis Instruments
Popis produktu COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL
listoch: 1.701FR001048150D10023.pdf2.701FR001048150D10023.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • správa
Špecifikácie 701FR001048150D10023
Číslo dielu 701FR001048150D10023 Výrobca Curtis Instruments
popis COUNTER LCD 6 CHAR 100-230V PNL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4372 pcs Dátový hárok 1.701FR001048150D10023.pdf2.701FR001048150D10023.pdf
závažia - Napätie - Napájanie 100 ~ 230VAC, 48 ~ 150VDC
typ Time Counter (Hour Meter) Formát času 99999.9hrs
Stýl ukončenia Quick Connect - 0.250" (6.3mm) séria 700
Reštartovať External Rozmery výrezu panelu Rectangular - 36.80mm x 24.10mm
Typ výstupu - Ostatné mená 17305836
701FR001048150D100230A
701FR48150D100230A
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Prevádzkový režim Up
Počet znakov na riadok 6 Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Voltage
Ochrana proti vniknutiu IP66 - Dust Tight, Water Resistant Typ zobrazenia LCD - Black Characters
Zobrazenie znakov - Výška 0.196" (5.00mm) Sadzba -