X4IDC24D
CrydomCrydom
Crydom
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: X4IDC24D
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu DC INPUT MODULE 24V
listoch: X4IDC24D.pdf
  • správa
Špecifikácie X4IDC24D
Číslo dielu X4IDC24D Výrobca Crydom
popis DC INPUT MODULE 24V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5180 pcs Dátový hárok X4IDC24D.pdf
Napätie - výstup 24VDC Napätie - vstup 24VDC
typ DC Input Module Čas zapnutia 0.30ms
Čas vypnutia 0.60ms Štýl X4
séria X4IDC Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Hold Down Screw, Status LED(s) Detailný popis DC Input Module Output Module 14mA 24VDC Output 24VDC Supply
Prúd - výstup 14mA Prúd - vstup 32mA