SPF240A25
CrydomCrydom
SPF240A25 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SPF240A25
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
listoch: 1.SPF240A25.pdf2.SPF240A25.pdf3.SPF240A25.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie SPF240A25
Číslo dielu SPF240A25 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3211 pcs Dátový hárok 1.SPF240A25.pdf2.SPF240A25.pdf3.SPF240A25.pdf
Napätie - zaťaženie 12V ~ 280V Napätie - vstup 90 ~ 140VAC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení 4-SIP
séria SPF, PowerFin™ obal Bulk
Balík / puzdro 4-SIP Typ výstupu AC, Zero Cross
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 5 Weeks Nabíjací prúd 25A