PM2260D50VR
CrydomCrydom
PM2260D50VR Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PM2260D50VR
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu RELAY SSR 600V 50A PNL MNT
listoch: PM2260D50VR.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie PM2260D50VR
Číslo dielu PM2260D50VR Výrobca Crydom
popis RELAY SSR 600V 50A PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1698 pcs Dátový hárok PM2260D50VR.pdf
Napätie - zaťaženie 48 ~ 600 V Napätie - vstup 4 ~ 32VDC
Stýl ukončenia Screw Terminal séria PM22
obal Bulk Balík / puzdro Module
Typ výstupu AC Typ montáže Chassis Mount
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 50A
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant obvod SPST-NO (1 Form A)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
PM2260D95VJ
PM2260D95VJ
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR 600V 95A PNL MNT
Skladom: 1068 pcs
Stiahnuť ▼: PM2260D95VJ.pdf
RFQ
PM2260D25VRJ
PM2260D25VRJ
výrobcovia: Crydom
popis: RELAY SSR 600V 25A PNL MNT
Skladom: 1802 pcs
Stiahnuť ▼: PM2260D25VRJ.pdf
RFQ
PM2260D50V
PM2260D50V
popis: RELAY SSR 600V 50A PNL MNT
Stiahnuť ▼: PM2260D50V.pdf
PM2260D50VRH
PM2260D50VRH
Stiahnuť ▼: PM2260D50VRH.pdf
PM2260D50VRJ
PM2260D50VRJ
Stiahnuť ▼: PM2260D50VRJ.pdf
PM2260D95V
PM2260D95V
Skladom: 946 pcs
Stiahnuť ▼: PM2260D95V.pdf
PM2260D50VH
PM2260D50VH
Stiahnuť ▼: PM2260D50VH.pdf
PM2260D50VRJH
PM2260D50VRJH