MCMX100D6
CrydomCrydom
MCMX100D6 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MCMX100D6
Výrobca / Značka: Crydom
Popis produktu SSR RELAY SPST-NO 6A 0-100V
listoch: 1.MCMX100D6.pdf2.MCMX100D6.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie MCMX100D6
Číslo dielu MCMX100D6 Výrobca Crydom
popis SSR RELAY SPST-NO 6A 0-100V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1874 pcs Dátový hárok 1.MCMX100D6.pdf2.MCMX100D6.pdf
Napätie - zaťaženie 0V ~ 100V Napätie - vstup 3 ~ 10VDC
Stýl ukončenia PC Pin Balík dodávateľov zariadení 4-SIP
séria MCMX obal Bulk
Balík / puzdro 4-SIP Typ výstupu DC
Ostatné mená CC2134
MCMX100D6-ND
Rezistencia na stav (Max) 40 mOhms
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks Nabíjací prúd 6A